Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Základná Škola - Alapiskola

 

Riaditeľ:      Mgr. Petra Gbelská    poverená riaditeľka

Adresa:      J. Stampyho 928/76, 943 42 Gbelce                                

Telefón:      0367592440  

Mobil:         0905 712806

E-mail:       szgbelce@gmail.com

Domovská stránka:  www.szgbelce.edupage.org

 

Budova školy

 

Základnou prioritou našej školy je zabezpečenie kvalitného edukačného procesu postaveného na humanistických princípoch, tvorivom myslení a vzájomnom rešpektovaní.

Dlhodobou víziou školy je vychovávať zdravé, vzdelané, pracovité a úspešné deti. Tejto vízii je podriadená aj realizácia projektov školy a skvalitnenie vzdelávania.

Základná škola je plnoorganizovanou školou s právnou subjektivitou. Súčasťou školy je Školský klub detí, telocvičňa a krásny školský areál.

Škola má v súčasnosti 9 tried a 2 oddelenia školského klubu detí. Navštevuje ju 171 žiakov z Gbeliec a z neďalekých obcí. Výchovu a vzdelanie zabezpečuje 20 pracovníkov školy.

Okrem bežného výchovno – vzdelávacieho procesu sa škola zameriava na vyučovanie cudzích jazykov, zvyšovanie počítačovej gramotnosti, rozvoju športu a zmysluplné využívanie voľného času.

Škola sa významne podieľa na oživení kultúrno – spoločenského života obce realizáciou kultúrnych podujatí a programov. Rozvíja tradície v kultúre i v športe.

Základná škola v Gbelciach má dlhoročnú tradíciu a veľmi dobré meno v novozámockom okrese. Od vzniku školy v roku 1929 poskytla mnohým žiakom výborné základy pre úspešné štúdium na strednej škole. Jej úlohou je: Poskytnúť dostatočné množstvo kvalitných podnetov na sebarealizáciu všetkých žiakov.

 


 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup

Magyar verzió
Úvodná stránka